Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych

 

Pozycjonowanie stron firmowych. Zadbamy o najważniejsze aspekty.

 

Chcesz osiągnąć wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania? Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron firmowych oraz sklepów internetowych. Dysponujemy doświadczonym zespołem specjalistów, którzy doskonale wiedzą, jak efektywnie wypozycjonować stronę w sieci. Oferujemy pełną transparentność – każdego miesiąca otrzymujesz od nas nie tylko raport pozycji, ale również raport zawierający dodane linki z portali zewnętrznych.

Link bulding to ważny element budowy pozycji w sieci. Analizując nasze działania, przekonasz się, że warto było nam zaufać.

Naszym celem jest wprowadzenie Twojej strony na jak największą ilość wartościowych słów kluczowych do TOP 10. Tym samym generowanie jak najwyższego ruchu, który będzie przekładał się na konwersje. W tym celu dokładnie weryfikujemy potencjalne frazy, aby później wprowadzić je do strategii pozycjonowania.

Dokładnie weryfikujemy Twoją stronę zarówno pod kątem technicznego SEO, jak i contentu. Spisujemy raport, który kolejno pozwoli naszemu zespołowi wdrożyć zmiany. Dzięki temu proces pozycjonowania przebiegnie zdecydowanie sprawniej, a Ty szybciej uzyskasz zwrot z inwestycji. Twoja strona stanie się przyjazna zarówno dla algorytmów Google, jak i użytkowników. Zapewnimy Ci pełne wsparcie audytowe i wdrożeniowe.

Link Building to jeden z filarów pozycjonowania. Podczas prowadzenia usługi dla klientów, dbamy, aby profil linków zewnętrznych był naturalny i wysokiej jakości. Podczas pozyskiwania linków łączymy marketing szeptany i artykuły sponsorowane, co w perspektywie długofalowej świetnie spisuje się przy wszystkich projektach jakie prowadzimy.

 

 

Twój sklep internetowy może sprzedawać więcej!

 

Sukces biznesu w internecie zależy głównie od widoczności Twojego sklepu internetowego w wynikach wyszukiwania. Promocja strony w Google to najlepszy sposób na wysokie pozycje, zwiększenie widoczności i ruchu w sklepie internetowym, a w efekcie pozyskanie nowych Klientów i zwiększenie sprzedaży oraz budowanie świadomości marki.

W Naszej agencji jesteśmy zorientowani na wyniki. Wieloletnie doświadczenie w branży SEO i ciągły rozwój sprawiają, że wiemy, jak maksymalnie wykorzystać potencjał sklepu internetowego, niezależnie od branży e-commerce. Realizując pozycjonowanie jesteśmy skoncentrowani na konwersji i maksymalizacji zysków Twojej firmy.

Twój sklep internetowy stoi w miejscu i nie generuje zadowalającej sprzedaży? Google miesza Ci szyki? Aktualizacje algorytmów powodują spadki pozycji? Klienci kupują u konkurencji, mimo że oferujesz to czego szukają. Codziennie przez palce przecieka Ci mnóstwo zamówień, bo Twój sklep internetowy nie sprzedaje! A może tracisz czas na robienie SEO po amatorsku, a za narzędzia do pozycjonowania strony płacisz krocie i nie widzisz efektów?

Każdy dzień, kiedy SEO nie pracuje dla Twojego sklepu online, to stracona szansa na sukces! Współpracując z nami kupujesz czas, który możesz poświęcić na to w czym jesteś najlepszy. Na rozwijanie swojego biznesu.