Content Marketing: Wyższe pozycje + większa lojalność

 

Wyższe pozycje + większa lojalność

 
 
Dzięki Content Marketingowi przyciągniesz użytkowników do e-sklepu i wykreujesz ekspercki wizerunek marki. Dzięki doświadczeniu w performance tworzymy treści przyjazne dla wyszukiwarki Google, ale nie pomijając wartości dla użytkownika.
 
Nie piszemy dla sztuki – wyznaczamy konkretne cele, które osiągamy za pomocą content marketingu on-site i off-site.
 
Reklama perswazyjna już nie działa na klientów tak, jakbyśmy tego chcieli. Użytkownicy internetu są bardziej wymagający i odporni na spam. Jak zatem pozyskać klienta w sieci? Z pomocą przychodzi content marketing!
 
Jest to strategia polegająca na tworzeniu najlepszych i najbardziej użytecznych – zarówno dla użytkownika, jak i dla mechanizmów SEO – treści marketingowych. Dzięki niemu przyciągniesz do swojego biznesu potencjalnych klientów oraz zbudujesz wizerunek marki jako eksperta.
 
Każdy z nas w którymś momencie swojego życia odegrał dla kogoś pewną rolę marketingową. Kiedy na przykład zachwycamy się nową restauracją i polecamy ją znajomym albo rozemocjonowanym głosem mówimy o najnowszym filmie, który zobaczyliśmy w kinie, prawdopodobnie zupełnie nieumyślnie stajemy się kanałami bardzo skutecznej reklamy.
 
 
Firmy odnoszą bowiem ogromne korzyści, gdy ludzie mówią swobodnie i w sposób pozytywny o ich produkcie czy usłudze. Z Twoją firmą może być podobnie.