Kampanie Google Ads – Prowadzenie i obsługa

 

 

Nie czekaj, pozyskuj klientów już dziś – kampanie Google Ads.

 

Przeanalizujemy Twoją branżę oraz zapoznamy się z Twoją ofertą, następnie przygotujemy strategię kampanii Google Ads (AdWords). Skonfigurujemy zaawansowaną analitykę skuteczności i zachowań użytkowników na Twojej stronie, co umożliwi optymalizować kampanię Google i zapewni najwyższą skuteczność.

Porażająca większość użytkowników Internetu, poszukując potrzebnych informacji lub produktów, korzysta z wyszukiwarki internetowej. W Polsce prym pod tym względem wiedzie Google, który również zagranicą należy do wyszukiwarek najbardziej uznanych i popularnych. Optymalizacja SEO oraz pozycjonowanie odgrywają tu kluczową rolę, jeśli chodzi o walkę o potencjalnego Klienta. Co jednak, gdybyś chciał wypróbować model nieco szybszy?

Wówczas warto skupić się na ofercie z zakresu Google Ads, która umożliwia tworzenie skutecznych kampanii reklamowych za pośrednictwem narzędzi Google. W tym modelu marketingowym Google pozwala na umieszczenie Twoich linków sponsorowanych na górze wyników wyszukiwania danych fraz kluczowych. Dzięki temu masz realną szansę pokonania konkurencji, wystawiając najbardziej interesujące linki na pierwszym miejscu – jeszcze zanim użytkownicy dotrą do odnośników stron konkurencyjnych. Ponadto – Google Ads sprawdzi się również poza obszarami wyszukiwarek. Na reklamy wykorzystujące tę technologię natrafić można w wielu innych miejscach w Internecie – na przykład na popularnych portalach, odwiedzanych codziennie przez dziesiątki tysięcy użytkowników.